Marketing wydarzeń, dobra firma

Marketing wydarzeń, dobra firma

Dzień dobry.

Zawsze wydawało mi się, że marketing to łatwe zadanie, ale zmieniłam zdanie, gdy stanęłam przed koniecznością organizacji wydarzeń promocyjnych.

Koniec końców – zleciliśmy to. A Wy jakie macie doświadczenia?

himmmu78

Posty: 4

 
Hej.

Miałam wątpliwości czy się tu wypowiedzieć, bowiem nie chcę być źle odebrana, niemniej jednak muszę przyznać, iż posiadanie profesjonalną wiedzę w zakresie marketingu. Mi promocja artykułów zajęła wiele czasu i nie była do końca skuteczna, niemniej jednak przynajmniej poznałam nieco ten „fach”.

Pozdrawiam wszystkich.

yetisizeee

Posty: 11

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bo byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona przez nich kalkulacja wydatków przerosła moje możliwości i od razu zrezygnowałem. Wtedy trafiłem na to forum i propozycje wielu innych firm, które nie wydają się gorsze, lecz posiadają propozycje bardziej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem zadowolony.

MangoOo

Posty: 8

 
Witam serdecznie.

Postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami po zorganizowanym wydarzeniu promocyjnym. Odczucia są jak najbardziej pozytywne, zainteresowanie naszą firmą wzrosło, a wszystko dzięki usługach zrealizowanych przez http://www.ievent.pl.

Umber5

Posty: 5

 
Dzień dobry. Niedawno wprowadzałem na rynek nową markę i pozytywnie zaskoczyłem się jej odbiorem. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że porady z forum dadzą tak dobry efekt.

Wraczki333

Posty: 8

 
Hej. Nigdy nie spodziewałem się, że tyle fachowych rad odnośnie promocji marek oraz promocji idei uzyskam na forum dyskusyjnym, gdzie zarejestruję się jako nowy użytkownik. To stało się jednak faktem i jestem rzeczywiście pod wielkim podziwem, bo zgromadzona tu doświadczona wiedza jest niezwykle wartościowa.

bienkus22

Posty: 12

 
Witam. Stosunkowo niedawno zleciłem zewnętrznej firmie poczynania marketingowe, lecz w pełni mnie one rozczarowały. Zacząłem działać na własną rękę i to też nie przyniosło efektu. Dopiero drugie podejście i wybór drugiej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Gucio

Posty: 6

 
Cześć. Nie można powiedzieć, że oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, jakie przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego działania.

Laleczka

Posty: 8

 
Hej.

Miałam wątpliwości czy się tu wypowiedzieć, bo nie chcę być źle odebrana, ale muszę przyznać, że posiadanie fachową wiedzę w zakresie marketingu. Mi promocja produktów zajęła dużo czasu i nie była do końca skuteczna, ale przynajmniej poznałam nieco ten „fach”.

Pozdrawiam wszystkich.

tubbytimmy1

Posty: 7

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bo byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona poprzez nich kalkulacja wydatków przerosła moje szanse i od razu zrezygnowałem. Wtedy trafiłem na to forum i propozycje dużo innych firm, jakie nie wydają się gorsze, natomiast posiadają propozycje bardziej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem usatysfakcjonowany.

jan630

Posty: 6