Kalkulator walut, który najlepszy

Kalkulator walut, który najlepszy

Opłaca się wymieniać walutę internetowo?

Faktycznie można więcej wyłuskać dla siebie? A jak to wygląda z prowizją dla internetowych kantorów? Dużo pytań, ale myślę, że podołacie;)

alllllas

Posty: 3

 
Jakoś internetowym kantorom nie ufam. Jednak wolę pójść do pana w okienku kantora i tradycyjnie wymienić kaskę.

Mord

Posty: 8

 
No powiem Ci, że ja akurat dość regularnie wymieniam euro na złotówki i na odwrót. Jeśli chodzi o kantory internetowe to pewnie są OK, ale ja się źle czuję na takich platformach. Wolę jednak mieć pieniądze w ręce.

Kwatuszek

Posty: 5

 
Siema!

Mam konto walutowe i korzystam z ich kursu tzn. z kursu oferowanego przez bank. Nie chce mi się ani biegać do kantoru, ani zakładać kolejnego konta w kantorze internetowym.

okruchowy

Posty: 8

 
Na kilka takich platform trzeba uważać, ale większość jest w porządku, nie tną klienta na kasie. Najlepsze warunki z mojego punktu widzenia proponuje www.amronet.pl. Prowizja to są zazwyczaj jakieś grosze, maksymalnie 0,2 procent. Stronka przejrzysta, rejestracja szybka i prosta.

Polecam.

Kuniarz

Posty: 8

 
Siemka, wiem, że można coś zarobić na takiej wymianie online, bo coś tam szwagier kombinował z tym, ale co do szczegółów to nie wchodziłem. Pozdro!

Laleczka

Posty: 8

 
Heh, niestety nie mam tego szczęścia, żeby zarabiać w jakiś frankach, albo innych funtach, więc dla mnie kantor mógłby w ogóle nie istnieć...

Miki

Posty: 3