Potrzebuje Waszej POMOCY, falowniki ?

Potrzebuje Waszej POMOCY, falowniki ?

Wymagają porządnej klasy narzędzi skrawających. Najbardziej zależy mi na frezach. Jeżeli możecie się podzielić tą informacją to piszcie – gdzie kupujecie takie akcesoria? Wszelkie opinie i sugestie wezmę sobie do serca:)

AndrzejKKK

Posty: 7

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten problem:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, niemniej jednak i tak się naszukałem (biorąc pod spostrzeżenie mój brak cierpliwości). Najniezwyklej zależało mi na marce Hiwin za małe pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep ebmia.pl. Jednakże nie tylko cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

Szary

Posty: 6

 
Ja tam akurat omijam sklepy online z takimi rzeczami. Mam swojego, sprawdzonego dostawcę, z którym współpracuję od dekady i łożyska zamawiam tylko od niego. Te sklepy to niestety często idą w niskie ceny, żeby być konkurencyjnym dla klienta, ale jak to już w życiu bywa traci na tym jakość.

shalafi

Posty: 6

 
Też by mi się jakaś dobra listwa zębata za niegigantyczną kasę przydała. Nie za niezmiernie się orientują w tych sklepach, bowiem z tego co zdążyłem zauważyć, to jest ich wiele. Tylko dziś, który wybrać? Podłączam się do pytania kolegi – listwa i podwójne koła konieczne!

Pozdrawiam i dzięki za ten wątek:)

mitr

Posty: 5

 
Trudno trafić na dobry sklep z automatyką i mechaniką, to fakt. Jeżeli chodzi o takie rzeczy jak przekładnia planetarna to dobrze wiemy, iż musi to być część przygotowany zgodnie z typem posiadanej aplikacji. W przeciwnym razie taka przekładnia do niczego się nie nada. Takie indywidualne podejście do klienta umożliwia sklep ebmia.pl, od jakiego zamówiłem już niejedną przekładnię i zawsze kontakt był doskonały.

Dagmara87

Posty: 14

 
Różnorako to bywa, jeśli chodzi o takie części jak przekładnia ślimakowa. Niby we wszystkich sklepach mają ten sam towar, natomiast jak się wejdzie w szczegóły to okazuje się, iż przekładnia przekładni nierówna. Ja tam polecam stronę http://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-reduktory-wariatory-przekladnie-slimakowe-c-1450_1481.html, albowiem tutaj gwarantują przejrzyste warunki. Przekładnia jest napełniona olejem, poza tym, może być dostarczona z silnikiem, jak też bez, czyli do samodzielnego zamontowania.

Katolik

Posty: 9

 
No to powiem Ci w ten sposób – koło zębate to można śmiało nabyć w jednym z kilku sklepów. Jeśli bym miał wybrać jakiś jeden konkretny, gdzie dzisiaj ten stosunek jakości do ceny jest najkorzystniejszy, to chyba bym Ci podrzucił link do http://www.ebmia.pl/mechanika-c-196.html. Już wyjaśniam dlaczego:) Koła mają tutaj zrobione ze stali C43 o idealnej twardości, zaś cena za takie cudo - symboliczne 5 złotych, naturalnie wszystko zależy od parametrów.

Pozdrawiam serdecznie.

transerwis

Posty: 12

 
Jeżeli możesz to napisz coś więcej, które konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje dobrych sklepów z takim asortymentem. Dużo zależy od tego, czy interesuje Cię bardziej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

Galagda

Posty: 8