Organizacja gali, dobra firma

Organizacja gali, dobra firma

Hej, organizuję galę, która ma w domyśle wszystkich zachwycić. Możecie podsunąć jakieś sprawdzone pomysły lub usługi firm?

Zob4567

Posty: 5

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, że uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, że dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

mitr

Posty: 5

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla ludzi, jakie każdego dnia w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

KamiKAzeDBC

Posty: 9

 
Cześć. Chciałem opisać moje doświadczenia z współpracy z agencją reklamową. Najpierw myślałem, że „zedrą” ze mnie najwyższą cenę, natomiast nie było najgorzej. Pozytywnie zaskoczyło mnie raportowanie działań i przejrzyste zasady współpracy bez długoterminowych umów.

Azazel412

Posty: 10

 
Witam. Zostałam przesunięta do innego działu firmy, który zajmował się organizacją imprez plenerowych i byłam w szoku, o ilu sprawach nie miałam świadomości, a owe trzeba załatwić.

Wiele pomogło mi we wszystkim to forum!

MiSER

Posty: 10

 
Hej. Trudności sprawiła mi ostatnio organizacja gali, za co zgarnęłam stosunkowo niewielkie pieniądze w stosunku do tego, ile inkasują za takie usługi firmy i agencje reklamowe.

Jak uważacie, ile winno kosztować zorganizowanie gali dla 250 widzów w hali?

plusss89

Posty: 9