Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe

Witajcie. Mam pytanie do osób prowadzących 1 osobową działalność gospodarczą – jak załatwiliście kwestię księgowości? Komu coś takiego powierzyć?

MisiekKce

Posty: 2

 
Witam. Wybór biur rachunkowych jest nieporównywalnie większy niż jeszcze jakiś czas temu i też standard obsługi się poprawił. Wiele rzeczy można załatwić online, zupełnie zdalnie. Ja tak współpracuję z ekipą z Sastax – www.sastax.pl. Prowadzą mi bieżącą obsługę działalności w całości zdalnie. Polecam taki wariant, duża wygoda i oszczędność czasu.

Lalka

Posty: 5

 
Mogę dobre słowo napisać o Sas Tax Polska Poznałem firmę, kiedy szukaliśmy kogoś dla naszej fundacji, kto by się podjął rozliczenia grantu. Okazało się wtedy, że sporo biur rachunkowych ma z tym problem. Dopiero oni się podjęli zlecenia i trzeba przyznać, że robili to fachowo, dokładnie i terminowo. Biuro jest Suchego Lasu, ale prowadzi też działalność zdalnie.

Black_Riot

Posty: 6

 
Trochę ostatnio biur obsługujących małe i większe firmy powstało w formie online. Nie wiem, czy to dobry pomysł taki zdalny kontakt. Ktoś może ma jakieś doświadczenia? Warto?

Kruk

Posty: 11

 
Miałem taką sytuację, że potrzebowałem konsultacji przy wnioskowaniu o dofinansowanie dla swojej firmy i dużo mi jedno biuro rachunkowe pomogło. Z tym, że oni raczej do tanich nie należeli...

robson900

Posty: 7

 
Ja to się zapiszę na kurs księgowego i będę się starał sam prowadzić u siebie w firmie całą rachunkowość. Nie będzie tego specjalnie dużo, więc jestem dobrej myśli.

Klasowe34

Posty: 11

 
Przy moim start up-ie dużo mi dały konsultacje z doradcami z biura Sastax z Suchego Lasu pod Poznaniem. Ich stronka -www.sastax.pl. Niedawno też dzięki nim złożyłem całą dokumentację o kredyt i została ona rozpatrzona pozytywnie, także mam nadzieję wdrożyć kilka nowych rozwiązań w firmie.

Namo

Posty: 5