Jaki prawnik Warszawa

Jaki prawnik Warszawa

Witam. Potrzebuję dobrego prawnika z doświadczeniem przy oddłużaniu. Możecie kogoś doradzić? Myślę o restrukturyzacji zadłużenia i szukam fachowca, który przeprowadzi krok po kroku przez cały proces.

agdb1301

Posty: 2

 
Będę szukała nowego prawnika, bo to co teraz mu płacę się niestety nie sprawdza. Chcę walczyć o wyższe alimenty od mojego eks, ale widać, że prawnikowi na tym średnio zależy i olewa temat.

Katolik

Posty: 9

 
Wiem, że mój szwagier będzie się sądził ze swoją byłą firmą. Ma już jakąś kancelarię od tego wynajętą, ciekaw jestem co uda mu się wynegocjować. Podpytam co to za prawnicy jeszcze i się odezwę.

Zeetttt2

Posty: 7

 
Ciekaw jestem ile teraz trzeba za taką poradę prawną zapłacić. To zależy od tego jaki jest temat porady? Jak swoją pracę prawnicy wyceniają, na przykład jakbym się chciał skonsultować co do spadku?

Babeczka

Posty: 7

 
Tak na odległość to trudno doradzać. Każdy prawnik ma swoją specjalizację, są lepsi w sprawach rodzinnych i tacy, którzy lepiej prowadzą sprawę jeśli chodzi o firmę, dług, czy prawo karne. Tu trzeba ustrzelić w konkretnego człowieka.

Azazel412

Posty: 10

 
W sprawach karnych duże doświadczenie ma Lex Optimum. Dzięki ich prawnikowi udało się skrócić karę ojcu, dzięki czemu wyszedł przedterminowo z zakładu. Wcześniejsi prawnicy z jakimi współpracowaliśmy olewali temat, nie angażowali się, a jak się okazało można to było załatwić.

Klakier

Posty: 6

 
Jestem po kilku rozmowach z prawnikiem z Lex Optimum i nawiążę z nimi długofalową współpracę w kwestii prowadzenia obsługi mojego przedsiębiorstwa. Będę na nich polegał jeśli chodzi o tworzenie umów, czy ich opiniowanie między innymi. Kancelaria robi dobre wrażenie, mają jasne warunki cenowe, trafiłem na wyjątkowo kompetentnego prawnika, które przekonał mnie do siebie swoją osobą.

elemen_th

Posty: 7

 
Mam pilną sprawę, mój narzeczony został oskarżony o kradzież w firmie. Wygląda to na spisek współpracowników, którzy już od dawna szukali na niego haka, bo dużo wymagał...co robić, do kogo się zgłosić?

MangoOo

Posty: 8

 
Jakbym miał się do kogoś zgłaszać to bym raczej szukał kancelarii z większym doświadczenie, która działa już co najmniej od tej dekady na rynku. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Worms

Posty: 8

 
Jestem u progu rozwodu i powoli szukam prawnika dla siebie. Jesteśmy póki co w nieformalnej separacji w mężem i nic nie wskazuje na to, żebyśmy się mieli zejść.

Kódłaty

Posty: 5