folia bąbelkowa, znacie sklep ?

folia bąbelkowa, znacie sklep ?

Czy folia bąbelkowa jest droga? Chce zapakować kilka rzeczy w folię, lecz nie wiem czy mi się opłaca. Kupowaliście już coś takiego? Macie namiary, na jaką firmę, jaka się tym zajmuje. Czekamy na pomoc.

suderuss3

Posty: 1

 
Tak faktycznie folię bąbelkową można zastosować do wszystkiego. Nie chodzi tylko o przedmioty, jakie mogą się stłuc. Jeśli nie chcemy żeby coś się zarysowało albo obdarło to właśnie taką folię się stosuje i wówczas nie ma z tym żadnych problemów. Od niezwykle dawna w naszej firmie właśnie tak wszystko pakujemy i klienci są zadowoleni.

Radziu

Posty: 2

 
Korzystam zawsze z internetowego sklepu, który ma wszystko mi konieczne do przeprowadzki. Trzeba pamiętać żeby folię bąbelkową bardzo dobrze zabezpieczyć taśmą. Wtedy nie będzie się podczas przewozu rozwijała i niszczyła.

zimek123456

Posty: 9

 
Według mnie folia bąbelkowa jest super. Można w nią nie tylko coś zapakować. Można się również odstresować, wobec tego będziemy mogli wiele na tym zyskać. Ceny są niskie, bo kiedyś sprawdzałem. Sam nie kupowałem, bo cała rolka nie jest mi potrzebna. Nie zajmuje się profesjonalnym pakowaniem. Folię raczej dostaje z paczkami, które zamawiam.

pg6312

Posty: 6

 
Testowałem różne wypełniacze, ale tak naprawdę dobrze zawinięty przedmiot w folię jest bezpieczny. Według mnie to najlepszy sposób ze wszystkich dostępnych.

robson900

Posty: 7

 
Różne rozmiary folii bąbelkowej można znaleźć na https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/. Sam kupowałem u nich folię.

Wielki Duch

Posty: 11

 
Folia streth jest dobra, lecz nie amortyzuje. Tutaj chodzi o to, że folia bąbelkowa chroni, jeśli przedmioty upadnie albo podczas transportu kurier zacznie paczką mocno rzuca. Wtedy taka folia gwarantuje bezpieczeństwo.

inhuman

Posty: 8

 
Bez problemów można dopasować folię pod względem szerokości i długości. Ceny są niskie, a taka folia jest naprawdę bardzo wydajna i warto ją kupić.

Warszawiak

Posty: 3

 
Dla mnie istotne jest to żeby taka folia bąbelkowa była tania i tak naprawdę jest. Folia o szerokości trzydziestu centymetrów kosztuje nieco ponad dziesięć pln i to za kilkadziesiąt metrów. Dla mnie to super cena.

Strzała

Posty: 7

 
Jeśli ktoś pakuje towar na wysyłkę to trzeba mieć dużo rozmiarów foli bąbelkowej. Wtedy można o wiele łatwiej to zrobić. Jeśli ktoś pakuje małe figurki albo wazony to wybiera wąską folię, ale już pakowanie maski do samochodu albo drzwi wymaga zastosowania czegoś o wiele szerszego i trzeba się do tego przygotować.

Balto

Posty: 5