prosty program katalogowanie dóbr materialnych

prosty program katalogowanie dóbr materialnych

Ostatnio straciłem rachubę nad ilością wartościowych przedmiotów, które mam w domu. Chodzi głównie o różnego typu biżuterię, czy choćby monety, które kolekcjonował mój dziadek i zostały mi w spadku. Jakby to wszystko spisać? Są do takiego katalogowania jakieś specjalne programiki?

Black_Riot

Posty: 4

 
Od dłuższego czasu kolekcjonuję stare monety i zawsze sobie dopisuję na kartce kolejne egzemplarze. W komputerze jeszcze takiego spisu nie prowadziłem, ale mam zamiar się przerzucić na wersję elektroniczną ;) W końcu mamy XXI wiek ;)

pawelbin

Posty: 4

 
W sumie ciekawa sprawa z prowadzeniem takiego wykazu przedmiotów. Na pewno w przypadku większych kolekcji to potrzebna rzecz, ale jak ktoś ma parę wartościowych rzeczy na krzyż to chyba nie ma sensu się bawić w jakieś bazy danych, archiwa i tak dalej.

ZaNK3R

Posty: 9

 
Nie znam w ogóle takich aplikacji. Wpisz w wyszukiwarkę i sprwadzaj po kolei. Na pewno warto żeby to było jakieś legalne oprogramowanie z obsługą serwisową w razie jakich problemów. Pozdr.

okruchowy

Posty: 8

 
Tak sobie myślę, że też chyba się skuszę na jakiś program tego typu, tyle że w ogóle nie wiem gdzie takich aplikacji szukać...żeby były stosunkowo niedrogie, ale dobre...

Olllla

Posty: 6

 
A można gdzieś znaleźć darmowe programy tego typu właśnie? Czy jednak lepiej jest zapłacić za taką aplikację i mieć święty spokój? Jak uważacie?

Sarev22

Posty: 8

 
Sam szukam takiego programu i przemierzam się do zakupu produkty ze strony www.sejfsoft.pl. To mi wygląda dość sensownie, przynajmniej patrząc po wersji demo...

Ptaszyna

Posty: 8

 
Żebym ja wiedział o takim programie to bym nie zakładał specjalnego zeszytu z takimi informacjami!! Gdzie takie programy są? Bo też by mi się przydał!

chmiel80

Posty: 13