Damskie perfumy

Damskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

namok 

Posty: 2

 
Myśle że warto sobie zerknać na perfumy na http://testerownia24h.pl. Dużo niższe ceny a jakościowo to ich perfumy nie różnią się wcale, to są dokładnie te same marki i zapachy co w drogeriach kosztują krocie. Tylko że oni akurat handlują testerami stąd mogą zapropnować dużo lepszy cennik.

david011

Posty: 8

 
Jak wchodzę do drogerii szukac perfum to nieraz dostaję małego oczopląsu. Bardzo dużo pudełek na półkach, różne kolory, różne formaty, można naprawdę się w tym wszystkim zagubić.

Worms

Posty: 8

 
JA to nie za bardzo potrafią rozróżniać zapachy. W tym sensie że czuję perfumę to nie wiem jaka to marka, czy to jest owocowe, czy kwiatowe i tak dalej. Potrafię jedynie podzielić perfumy na takie które mi się podobają i na taki które nie ;PP

Speedy_UT

Posty: 4

 
Dla mnie najlepsze są lżejsze zapachy i też sama się męczę jeśli ktoś do firmy przychodzi o ma ciężkie mocne perfumy na sobie, po prostu robi mi się wtedy niedobrze...a przecież klienta trzeba obsłużyć.

Seba123

Posty: 6

 
Na pewno jeśli chodzi o perfumy – nie na prezent, a wyłącznie dla siebie to testery są super sprawą. Dużo tańsze a pod względem składu nie różnią się niczym od oryginałów.

Grooby

Posty: 7