Rolety czy żaluzje ??

Rolety czy żaluzje ??

Hejka.
Być może ktoś z Was postanowił zastosować u siebie rolety dzień i noc? Moja żona naciska na takie rozwiązanie, lecz chciałbym poznać czy nie ma ono jakichkolwiek wad? :)

oligart6

Posty: 4

 
Witam serdecznie. Sam niedawno stosowałem szyny sufitowe, ponieważ odległość, jaka była pomiędzy oknem a sufitem była bardzo niewielka. W sumie nie miałem możliwości, aby wybrać inne rozwiązanie, ale z perspektywy czasu muszę przyznać, że nie żałuję. Czasami warto zaryzykować i pozytywnie się zaskoczyć niż tkwić w błędnych przekonaniach, że takie szyny to coś nie dla nas :-)

MangoOo

Posty: 8

 
Witam serdecznie.

Po zakupie nie mam wątpliwości, że rolety dzień i noc okazały się trafnym wyborem. Spełniły wszystkie moje oczekiwania względem tego produktu. Mogę w ciągu dnia zadbać o prywatność jednocześnie nie unikając dopływu światła do pomieszczeń w moim domu. Mogę polecić ofertę sklepu http://www.studio-dekor.pl, z którego skorzystałem.

Mechanik

Posty: 11

 
Hej. Mam sporo wątpliwości, gdy obecnie dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, która propozycja będzie lepsza, ale chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

AndrzejKKK

Posty: 7

 
Hej. Mam wiele wątpliwości, gdy obecnie dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, jaka oferta będzie lepsza, lecz chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

Michaś

Posty: 11

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza warto pomyśleć czy w naszym wypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była bardzo mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, ale szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie.

yetisizeee

Posty: 11

 
Dzień dobry. W sumie nie wyobrażam sobie ludzi, którzy nie korzystają z karniszy. Przecież to praktyczne rozwiązanie, które pozwala zastosować firankę bądź zasłonę.

Ma walory zarówno estetyczne, jak i może w atrakcyjny sposób uchronić przed nadmiernym oświetleniem, wścibskimi sąsiadami i po prostu nadać charakter pomieszczeniu.

Lalka

Posty: 5

 
Witam.

Niedawno podejmowałem decyzję, jeżeli chodzi o wybór karniszy w Kielcach. W sumie byłem zadowolony z wyboru, jaki miałem w lokalnych sklepach, choć brakowało paru rozwiązań, jakie oglądałem w Internecie. Tak czy siak jestem w miarę zadowolony.

Wielki Duch

Posty: 11