Muszę zorganizować chrzciny, gdzie w Krakowie ?

Muszę zorganizować chrzciny, gdzie w Krakowie ?

Hej, mama niedługo osiemnastkę, moi rodzice wyprawiają przyjęcie dlatego konieczna jest mi gigantyczna sala, na jakiej pomieszczą się moi znajomi i rodzina. Dzięki temu będę mogła zaprosić wszystkich moich przyjaciół. Nie mam pojęcia gdzie szukać Sali ponieważ nigdy nie korzystaliśmy z niej.

Czekam na informacje, dziękuję.

Jarko445

Posty: 3

 
Dzień dobry wszystkim, niesłychanie proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój wesele. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś niesłychanie dobrą sale, jaka będzie znaczna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, ważne aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

KamiKAzeDBC

Posty: 9

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam niemniej jednak mogę wam podpowiedzieć, iż w Internecie odnajdziecie dla siebie odpowiednia salę, gdyż w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

Eksperttt45

Posty: 9

 
Dzień dobry, poszukuje niesłychanie pilnie Sali, gdyż mam cel zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna niemniej jednak także i zadbaną salę to niesłychanie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym gdyż mam cel sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

darkness6

Posty: 8

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji szukamy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto osób więc sala powinna być mała, kameralna. Znaczące żeby miała pomieszczenie kuchenne, w którym będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

BerciQ89

Posty: 7

 
Hej poszukuję domu weselnego ponieważ niedługo będę wychodziła za maż i wymaga pilnie zarezerwować termin, tylko nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być gigantyczna, ponieważ mamy sto ludzi zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

Mechanik

Posty: 11

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali która by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, która spełniałaby moje oczekiwania. Jeśli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć dużą, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę ogromnie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Katolik

Posty: 9

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem jaką salę wybrać albowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, iż sala http://www.akacjowydwór.pl jest najlepsza niemniej jednak nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

foken

Posty: 8