Polecicie mi jakiś dobry hotel w Poznaniu

Polecicie mi jakiś dobry hotel w Poznaniu

Szukam małego hoteliku gdzie jest spokój. Podróżuję z małym dzieckiem, jakie nie jest hałaśliwe i same też wymaga ciszy, żeby zasnąć. Dziękuję wszystkim za polecenia, bo sama nie umiem szukać nic w tym internecie :-)

Pozdrawiam serdecznie

zdziniu33

Posty: 9

 
Dla starszych osób polecam pensjonat Pod Brzozami, to jest na obrzeżach miasta i jest niezmiernie ładnie i spokojniutko. Wysłałam tam moich rodziców i sobie niezmiernie chwalili, oni są 60+ docenili jadło z ich własnego wykonania, niemniej jednak nie tylko jedzenie jako dania, oni nawet sami wędliny robią. Mają ładne niegigantyczne poiki w dobrej cenie i niezmiernie miłą obsługę, rodzice czuli się jak w domu, pomimo tego, iż tata jest raczej typem „nigdzie nie jadę“ to też był usatysfakcjonowany.

sesef

Posty: 10

 
Ja dawno nie byłam w Poznaniu więc nie jestem Ci w stanie aktualnie powiedzieć, ostatnio byłam 15 lat temu, zaś od tego czasu na pewno dużo się zmieniło i to nie jest ten sam Poznań co kiedyś :-)

Z chęcią bym się wybrała i zobaczyła, niemniej jednak to wówczas kiedy będę miała trochę luzu w pracy, bo aktualnie robimy projekt dla niemców, zaś oni zawsze muszą mieć wszystko na czas, bo w przeciwnym wypadku mogą wypowiedzieć umowę i nie będę miała za co pojechać do Poznania!

migot

Posty: 9

 
Dziś to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, bowiem troszkę mnie nie było, natomiast i tak wówczas nie nocowałam w hotelu jedynie u babci. Wiem, że centrum jest mnóstwo hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, że coś odszukasz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś odszukać ciekawego nawet za nieduże pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, bowiem coś z pewnością się znajdzie.

Mord

Posty: 8

 
Poznań i ogólnie wielkopolskie to śliczne okolice i napewno w całym wielkopolskim odszukasz jakieś przytulne miejsce. W samym Poznnaiu może być drogo, chyba, iż nie szukasz w centru, albowiem na ogól tam ceny są wywindowana. W wawie w centrum są takie ceny, iż jakby tam pomieszkać miesiąc w hotelu to możnaby za to nabyć sobie działkę nad jeziorem... szkoda gadać, w Poznnaiu mają wyższe ceny, albowiem dwa razy byłem i nie natrafiłem na wyoskie koszty, choć najlepiej szukać nie w centrum.

Adi666

Posty: 8

 
Mąż mnie kiedyś zabrać do hotelu PodBrzozami jak byliśmy Poznaniu. Mi się niezmiernie podobało, albowiem było swojsko, była smaczna strawa na śniadanie ze swojskimi wędlinami – mnie i mężowie niezmiernie smakowało. Wyspaliśmy się naprawdę dobrze, albowiem było ciuchutko i wygodnie, łóżka olbrzymie i zdobione na starszy styl.

Jeśli szukasz właśnie czegoś takiego to polecam.

eloop

Posty: 12

 
Kurcze nie wiem za niezwykle jaki hotelik mogę Ci polecić w samym Poznaniu jest ich sporo, lecz ja raczej wybierałem te hotele, które były dzisiejsze, wolę prostotę i szkło niż swojski klimat, bowiem taki mam w domu i mi wystarczy. W centrum to raczej zdobędziesz albo właśnie coś szlanego, albo coś po taniości i w kiepskim stanie, weź może sprawdź czy poza granicami Poznania coś odszukasz. W wielu przypadkach w jakiejś małej mieścinie pod miastem są rzeczywiście fajne ośrodki, takie właśnie klimatyczne.

Marko

Posty: 2